İnsan Kaynakları

Edkosan Yonetim

İnsan kaynakları politikamız şirketimizin daha verimli çalışmasını sağlamak için siz çalışanlarımızı yetkinlik ve kişisel özelliklerine göre doğru pozisyonlarda değerlendirmek üzerine kuruludur. Bu şekilde çalışanlarımız kariyerlerinde tecrübelerine göre ilerlerken hem kendilerini mesleki anlamda daha ileriye taşırlar hem de şirket içerisindeki verim ve iş birliğinin sağlanmasında önemli bir rol oynarlar.

İşe alım sürecinde ise başvurulan pozisyona göre gerekli niteliklere sahip, takım çalışması ve iş birliğine açık, kendini sürekli geliştiren, disiplinli çalışma ilkesini ve şirketimizin değerlerini benimsemiş adayları tarafsız ve eşit şekilde değerlendirmeye alırız. Sonrasında özgeçmişinize göre sizin için en uygun pozisyonu belirleyerek aşağıdaki adımları uygulamaya alırız.

  1. Aday Başvuru Değerlendirme
  2. Kişilik Envanteri
  3. Yetkinlik bazlı insan kaynakları mülakatı
  4. Ustalık Beceri Testi

Yukarıdaki süreçlerden geçirilen uygun çalışanlar kendilerine uygun doğru pozisyonlara yerleştirilirler.

İşe kabul edilen çalışanlarımızın çalıştıkları süre boyunca performansları sürekli olarak değerlendirilmektedir. Bu değerlendirmeler boyunca verimli ve performansı arttırmak üzerine adımlar atan çalışanlarımıza yine şirket içerisindeki performans ve çabalarına göre prim ve terfi olanakları sağlanır.

Çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla başta iş güvenliği eğitimini tamamlamaları gerekmektedir. Çalışanımızın bulunduğu pozisyona göre öncelikle iki ay süreli pratik eğitim verip adaptasyon sürecini hızlandırmaktayız. Sonrasında ise kademeli olarak verilen bu eğitimler doğrultusunda bulunulan konumun sorumluluklarını yerine getirmeleri beklenmektedir.

Kurum kültürümüzden kaynaklı olarak yetişen genç ve yeni nesille yol göstermek ve iş hayatının ilk adımlarını atarken onları destelemek bizim için büyük bir gururdur. Bu sebeple gençlerimize çeşitli staj imkanları sağlamaktayız.

  1. Lise Stajı: Teknik ve meslek lisesi öğrencilerine bilgilerini okulda öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dökmeleri amacıyla staj programımızı yönetmekteyiz. Bulunan okulun şartlarına göre staj süresi 4 ile 12 ay arasında değişmektedir.
  2. Teknik Üniversite Stajı: Teknik üniversitelere halihazırda kayıtla bulunan öğrenciler için staj imkânı sunmaktayız. Öğrencilere yetkinlik kazandırıp iş hayatına adapte olmalarına yardımcı olan bu staj programının süresi 3 ile 6 ay arasında değişmektedir.
  3. Üniversite Stajı: Halihazırda bir üniversiteye kayıtlı olan öğrenciler içinse okudukları bölüme göre staj imkânı sağlamaktayız. Staj süresi 1 ile 2 arasında değişiklik göstermektedir.

İş ve staj başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıda bulunan formu doldurunuz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Tam zamanlı olarak ihtiyaç duyulan pozisyon açıldığında sizinle iletişime geçmemiz için yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak.

Dönemlik ya da tam zamanlı staj için formu tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.