Edkosan Ar-Ge

ARGE’mizde bir ihtiyacın veya problemin tanımlanarak, sentez, analiz ve optimizasyon gibi metotları kullanıp sonuçların değerlendirilmesi, belirlenen ihtiyaç ve problemlere uygun veya çözüme ulaşılması sürecine yardımcı olmak üzere tasarımda son tekniklerin kullanılması, kalite politikamızın bir gerekliliğidir. Parçanın konsept aşamasından, nihai ürün haline gelinceye kadar, her aşamasında CREO ve diğer özel programlar ile modern bilgisayar destekli tasarım (CAD) metodları, yaratıcılık ve iş verimliliğini en üst düzeyde hedefleyen edkosan arge ekibinin kullandığı araçlardır.

Dövmenin her alanında bir çözüm ortağı olma prensibiyle hareket eden Edkosan, bilgisayar destekli tasarım, mühendislik ve üretim (cad/cam/cae) metodlarını, tecrübesiyle ideal şekilde harmanlamak ve bir sonraki üründe ve proseste daha mükemmelini elde etmek için devamlı gelişim içindedir.

ARGE’miz daha iyi bilgi yönetimi, daha iyi ürün kalitesi, daha iyi temin süreleri, azalan ürün maliyetleri, imalat veriminin artışı gibi toplam kalite yönetimi ve organizasyonunu esas alarak çalışmalarını devam ettirmektedir.